درباره ما

خیلی وقت ها پیش اومده در منزل و محل کارمان نیاز به خدمتی داریم، یا اصلا بلد نیستیم آن کار ها رو انجام دهیم یا وقتش را نداریم.
دوست داریم کسی که از ما وارد تر هست بیاید و آن کار را برایمان جمع و جور کند. تا ما با خیال راحت به بقیه کار هامون برسیم یا تفریح کنیم و از با هم بودن در جمع خانواده و دوستانمان لذت ببریم. ( و از همه مهم تر وقتمون را صرف کار های مهم تر کنیم )
از طرف دیگر خیلی هم هستیم که فن و مهارتی داریم که می توانیم از آن ها پول در بیاریم، چرا برای درآمد جانبی باید برویم با ماشین کار کنیم ؟ چرا اصلا برای داشتن درآمد خوب باید برویم استخدام بشویم.
چرا نباید از رشته تحصیلی و مهارتمان مان کسب در آمد کنیم ؟ و خودمان ریس خودمان باشیم؟ مگه همه باید دکتر یا مهندس باشند تا پولدار شوند؟
اگر فن و حرفه ای به درد بخور را بلد هستیم می توانیم هم زمان ،هم به مردم کشورمون خدمت کنیم و هم پول خوب و هم حلال در بیاوریم.
((کارا)) همون جایی که می توانید به جوابتون برسید . یک اپلیکیشن هوشمند می تواند خدمت دهندگان را به مشتریان برسونه. ضمن اینکه با الگورتیم های مناسب طراحی شده فقط کسانی که خوب کار می کنند و حواسشون به رضایت مشتری هست و امتیاز بالایی می گیرند تو این سیستم بیشتر موفق هستند و کار های بیش تری به آن ها ارجاع می شود. پس فقط کافیست ثبت نام انجام بدید اگر میخواهید خدمتی بگیرید خیلی ساده اپلیکیشن را از لینکها و بازارهای موبایل نصب کرده و ثبت نام کنید و اگر می خواهید بدون اینکه اجاره مغازه و یا دفتر کار بدید کسب درآمد کنید حتمی همین الآن تو وب سایت کارا ثبت نام کنید و با همکارای ما تماس بگیرید..
تو کارا قیمت و محدوده فعالیت را هم خود خدمت دهندگان ( کاربر ها ) در اپلیکیشن مشخص میکنند.
پس هر کی خدمت بهتر بده و به رضایت مشتری اهمیت بیشتری بده در نتیجه: قیمت مناسب تر = درآمد بیشتر و رفاه بیشتر برای مشتریان
هدف از تاسیس این شرکت ایجاد فرصت های شغلی و استفاده از تخصص و مهارت های افراد در برخی مشاغل است که میتوانند به درد افراد جامعه برسند و گره ای از آنها باز کنند. خیلی راحت و خیلی سریع همه افرادی که به آنها نیاز دارید اینجا جمعند. ما در کارا همگی با هم عهد بسته ایم که به شما خوش بگذرد.