کسب و کار خلاق

سامانه هوشمند الکترونیکی

بیشتر بدانید

یک بستر هوشمند

کارا یاب چیست ؟

کارایاب واسطه ایست هوشمند برای رساندن کسانی که مهارت و تجربه ای دارند به آنان که به این مهارت و تجربه نیاز دارند . مهارتها و تجربه این افراد می تواند گره گشای بسیاری از افراد جامعه در محل سکونت و کسب و کار خود باشند.
اتصال این دو قطب بدون واسطه و بر پایه سامانه هوشمند الکتریکی استوار است که قدرت انتخاب را به کاربران و مشتریان، بر اساس دسترسی به امتیازات کاربران و در برخی موارد نظرات افرادی که قبل از آن، از ایشان خدمتی دریافت کرده اند و همچنین محل و سوابق مشتری، می دهد.
در این سامانه اعتبار افراد به سابقه درخشان خود در خدمات قبلی وی در سامانه کارایاب است و کسی موفق تر در جذب مشتریان بیشتر می گردد که رضایت بیشتری از مشتریان قبلی کسب کرده باشد. لذا صحه گذاری کیفیت خدمات و ارزش گذاری افراد توسط خود خدمات گیرندگان بر مبنای سامانه های الکترونیکی صورت می گیرد.

همیشه همراه شما

به همان سرعت که یک مشکل یا خرابی برای وسایل منزل و یا محل کارتون پیش میاد به همان سرعت هم تعمیرش انجام میشه. همیشه و هر کجا که به کمک احتیاج داشتید متخصیصن کارا به کمک شما خواهند آمد ، فقط کافیه اپلیکیشن کارایاب رو نصب کنید .

کاربردی و سریع

بعضی کارا متخصصین کمی داره که پیدا کردنشون سخته اما کارایاب اون هارو به شما معرفی میکنه

کاربری آسان

تنها با آنلاین شدن در اپلیکیشن به راحتی ثبت سفارش خود را انجام دهید .

ارائه خدمات در محل

در هر زمان و هر کجا به راحتی با استفاده از چند کلیک به آسانی و با سرعت سفارش خود را ثبت کنید ، و میان متخصصین کارا مهارت مناسب ترین فرد را برای کار خود پیدا کنید

مقرون به صرفه

،متخصص کار بلد با دست مزد مناسب کم پیدا میشه
بهترین و با کیفیت ترین خدمات رو با کمترین هزینه تو گوشیتون داشته باشید

متخصصان حرفه ای

اگر از غیر متخصص برای کارای خودت استفاده کنی باید زمان و پول بیشتری رو خرج کنی
هر کاری متخصص خودشو میخواد، کاراتو به کارا بسپار

دریافت اپلیکیشن

دانلود